İŞ ORTAKLARIMIZ2020-03-04T02:12:43+03:00
Cub Nen Restaurant
Cub Nen Restaurant
Üç tarafı denizle çevrili, 2200 m2 alan üzerine kurulu Club Nen Restaurant&Bar, eşsiz menüsü ve yarı olimpik havuzuyla, Göcek’in en gözde mekanıdır.
25 metre uzunluğundaki, yüzme havuzumuz Göcek’te ilk ve tektir.Tatlı su ve deniz suyunun ideal karışımı ve minimum kimyasal kullanımı ile çalışan arıtma sistemimiz sayesinde yüzmeye doyamayacaksınız.
Günün her saati zengin alacarte menümüzden tercihinizi yapabilir ya da eşsiz barımızdan dilediğiniz kokteyli sipariş verebilirsiniz.
Göcek tatilinizde vazgeçemeyeceğiniz tek adres Club Nen Restaurant donanımlı çalışanlarıyla siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermektedir.
Daha detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.clubnen.com
Göcek AŞ
Göcek AŞ
2000 m2 alanda kurulu Okaliptüs İş Merkezinin, ön kısmı Göcek Çarşı yoluna, arka kısmı ise geniş bir avluya açılmaktadır. 2 katlı iş merkezinde toplam 17 dükkan bulunmaktadır. Dilerseniz zemin kattaki bodrum katı dahil dükkanları, dilerseniz de 1. Kattaki çatı katı dahil dükkanları kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Konumu ve modern bir yapıya sahip dükkanlarıyla her türlü iş olanağı sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Göcek Hafriyat
Göcek Hafriyat
Firmamız tecrübeli kadrosuyla ve geniş makine parkuruyla her türlü kazı ve dolgu işlerinde Göcek ve çevresinde faaliyet göstermektedir. Ayrıca ekskavator, JSB Kepçe ve kırıcılı iş makinelerimiz kiraya verilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Göcek Tenis Kortu
Göcek Tenis Kortu
4000 m2 alana kurulu, içerisinde 2 adet kort bulunan tesisimiz eşsiz doğasıyla siz değerli müşterilerimize spor yapma imkanı sunmaktadır. Alanında uzman tenis hocamızdan dilerseniz ders alabilir, dilerseniz kort kiralayarak sevdiklerinizle tenis oynayabilirsiniz.
Göcek Mavi Kort tenis kortumuzun daha detaylı tanıtımı için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz